38.125.10 - FLASH 60W 6IN1 - USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,64 € +DDV
| Zaloga |
1.534 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.125.10 |
| Model | FLASH 60W 6IN1 |
| Opis | FLASH 60W 6IN1 je vsestranski USB kabel za polnjenje in prenos podatkov z dvojnim vhodom (USB-A/Type-C) in tremi izhodi (Micro-USB, Lightning in Type-C), kar ga naredi združljivega s široko paleto naprav. Idealen je za uporabo doma, v pisarni, na poti ali med potovanjem. Z dolžino kabla 1 m in mehanizmom za samodejno zvijanje preprečuje zapletanje in omogoča urejeno, kompaktno shranjevanje. Moč polnjenja do 60 W (Type-C/Type-C) zagotavlja učinkovito polnjenje združljivih naprav. Prostorno plastično ohišje ponuja dovolj prostora za blagovno znamko in personalizacijo. Dobavlja se v darilni škatli, zato je odlično promocijsko in poslovno darilo. Priključki so izdelani iz aluminija, kar je standard v tej industriji. Zahvaljujoč moči polnjenja do 60 W se kabel lahko uporablja za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov in powerbank naprav. Podpira tudi tehnologijo PD (Power Delivery), ki omogoča hitrejše in učinkovitejše polnjenje, samodejno prilagajanje moči glede na priključeno napravo ter izboljšano varnost, ki ščiti naprave in baterije pred pregrevanjem in preobremenitvijo. Ključne lastnosti: Material: plastika, aluminij • Dolžina kabla: 1 m • Tip kabla: izvlečni (samodejno zvijanje) • Vhod: USB-A/Type-C • Izhodi: Micro-USB, Lightning, Type-C • Moč polnjenja: do 60 W (Type-C/Type-C) • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 80/10/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 60 W |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, USB 2.0, Lightning izhod, Vhod tipa C, Micro USB izhod |
| Črtna koda | 8606010017711 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 80 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.365 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 5.88 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Podobni izdelki
38.126
FLET 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
3,49 € +DDV
Na zalogi: 11.470
blizu
38.129
INDUCTOR 60W 6IN1
USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
Na zalogi: 5.342
blizu
38.171
FELIX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, s funkcijo privezka za ključe, 2 v 1, 60W
4,09 € +DDV
Na zalogi: 3.971
blizu
38.172
KEPLER 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,58 € +DDV
Na zalogi: 12.638
blizu
38.186
MAX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 100W
9,56 € +DDV
Na zalogi: 3.010
blizu
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu
blizu

